Volop voorjaar in Kampeerauto 2

Het nieuwe camperseizoen staat op het punt van beginnen: het startsein om de camper uit de stalling te halen of weer klaar voor het seizoen te maken. En dan is het weer genieten van al die verschillende soorten uitzicht vanuit de camper. In deze editie vind je een bijzonder beeldverhaal van verschillende ‘achteruitkijkjes’.

Natuurlijk vind je in dit nummer meer reisinspiratie. Zo geniet je van de bloesempracht in het Belgische Haspengouw, de rust van het voorseizoen in Carcassonne en beleven we het alternatief voor de Lofoten, Senja. Het rondje zwerven leidt dit keer door twee landen: Oost-Groningen en Ostfriesland.

Cover Kampeerauto 2-2026

Verder lees je meer over het onderzoek dat NKC liet doen onder 1.250 camperaars. Ook lees je hoe je kunt voorkomen dat na aankoop je droomcamper te zwaar is. En in Slim bekeken kun je zien hoe een fiets past met ingeklapt stuur in de campergarage.

Dit en heel wat campernieuws en meer ontdek je in deze nieuwste editie. Kampeerauto 2-2026 ligt vanaf 10 maart bij NKC-leden op de deurmat. Het nummer is ook digitaal te lezen via de app Pocket en via de website.

Deel artikel