• 65.000+ leden
  • Onderweg met de camper
  • Ontdek routes, kennis & inspiratie

Leanne en Frans

Leanne en Frans zijn ervaren en ondernemende reizigers met een grote passie voor avontuur. Met hun achtergrond in sport en ondernemerschap is het ontdekken van nieuwe bestemmingen voor hen een sport geworden.
  • Camperervaring sinds 1980
  • Reisbegeleider sinds 2019

 

Leanne en Frans

Over ons

Wij hebben beiden de opleiding tot gymleraar afgerond en zijn vanaf 1993 zelfstandig ondernemer geweest in tennis en lifestyle. We hebben drie kinderen en negen kleinkinderen. Reizen is onze grote passie geworden na ons werkzame leven, waarbij onze twee hondjes altijd gezellig met ons meereizen.

Onze reiservaring

Solo hebben we de meeste West-Europese landen bezocht, met als absoluut hoogtepunt een reis van 4,5 maand door Iran, de Emiraten en Oman.
Als (assistent-)reisbegeleiders hebben we reizen begeleid naar onder andere Marokko, Griekenland, IJsland, Spanje en Schotland.

Waarom wij reisbegeleider zijn

We nemen graag enthousiaste reizigers mee in het avontuur dat reizen is. Daarbij omarmen we het ongewisse, het mooie en het spontane van de mensen en de natuur waarin we terechtkomen.

Mooiste herinnering

Alle reizen zijn bijzonder geweest, maar de camperreis van 14 dagen door Marokko met ons hele gezin, 16 personen en 4 campers, is voor ons een absoluut hoogtepunt.

Beste tip voor camperaars

“Omarm het avontuur, plan je reis en blijf flexibel, zodat je kunt genieten van het onverwachte onderweg.”

Onze reisfoto's

Griekenland 9
Leanne en Frans Heij 2
Leanne en Frans Heij luchtballon
Leanne en Frans Heij 4
Leanne en Frans Heij 5
Leanne en Frans Heij 3
Deel pagina