• 65.000+ leden
  • Onderweg met de camper
  • Ontdek routes, kennis & inspiratie

Freedo RV campers

Freedo RV is een Pools campermerk dat zich richt op compacte buscampers met een eigenzinnige indeling en een moderne kijk op camperen. Het merk onderscheidt zich door slimme ruimteoplossingen, een focus op reizen met twee personen en een interieur dat meer doet denken aan een zelfgebouwde ‘vanlife’-camper dan aan een traditionele buscamper. Freedo RV combineert praktisch gebruik met comfort en richt zich op camperaars die graag flexibel en zelfstandig reizen.

Freedo RV

Geschiedenis van Freedo RV campers

De geschiedenis van Freedo RV begint in 2025, toen het merk werd geïntroduceerd als zelfstandig campermerk door de Poolse camperbouwer Affinity RV. De modellen waren eerder bekend onder de naam Freedom, maar werden vanaf 2025 onder de merknaam Freedo RV uitgebracht. Affinity RV heeft ervaring met compacte camperbusjes en is voor een groot deel verbonden aan de Zweedse campergroep KABE. Freedo richt zich vooral op reizigers die een compacte camper zoeken met een afwijkende indeling en veel aandacht voor leefruimte voor twee personen.

Kenmerken van een Freedo RV camper

  • Vanlife-inspiratie
  • Eigenzinnige indelingen
  • Ideaal voor stellen
Freedo RV interieur

Welke Freedo RV camper past bij jou?

  • 👫 Compact: Freedo 541 voor camperaars die een compacte camper zoeken voor stedentrips, weekendje weg en avontuurlijke reizen.
  • 🧳 Comfortabel: Camperbus rond 6 meter Freedo 599 voor camperaars die vooral met z’n tweeën reizen en waarde hechten aan een ruime leefruimte.
  • 👨‍👩‍👧‍👦  Unieke indeling: Freedo 636 HLT voor de camperaar die een bijzondere indeling zoek0. De L-vormige zithoek en de afgescheiden bestuurderscabine zorgen voor een huiselijk gevoel en meer privacy.
  • 🚛 Avontuurlijk: Freedo M 599 4×4 voor reizigers die graag afgelegen plekken bezoeken en extra grip willen op onverharde wegen. De M 599 4×4 combineert compacte afmetingen met vierwielaandrijving en comfort voor twee personen.

 

Freedo RV

Klaar om een camper te kopen?

🔍 Bekijk meer informatie over waar je op moet letten bij het kopen van een camper.
💬 Stel je vraag over het kopen van een camper:
Neem contact op met onze collega’s van Advies (exclusief voor leden en geen aankoopadvies).
🚐 Interesse in een Freedo RV camper?
Bezoek de website of maak een afspraak bij de Freedo RV dealer.

Freedo bed

Bekijk alle Across modellen

Deel pagina