Hannah's Hymer – Nieuw kabinet: blijft het halftarief?

We hebben een nieuw kabinet. Wat betekent dat voor de camperbezitter? Jannes en Hannah bellen met belangenbehartiger van NKC Tom Leenstra, die uitlegt dat het nieuwe kabinet een toekomstbestendige hervorming van de autobelasting wil onderzoeken. Voorwaarde: automobilisten mogen er niet op achteruit gaan. Betekent dit dat er nog een opening is om de motorrijtuigenbelasting omlaag te krijgen?

Verder in deze show: Jannes bracht een bezoek aan de provincie Zeeland en nam geen Zeeuwse bolussen mee naar huis en Hannah heeft de bestemming voor de meivakantie bepaald: Denemarken. Er is vanmail die gaat over het plaatsen van zonnepanelen op de camper en in De Krat ligt een oplossing voor iedereen die last heeft van kromme, roestige haringen.

Op zaterdag 28 maart kun je bij Flevo Nice in Biddinghuizen meer dan 300 tweedehands campers bekijken op de Nationale Campermarkt. Dit wordt een heerlijk event voor liefhebbers van campers, waar je misschien wel jouw droomcamper vindt. Eventmanager Tim vertelt in de podcast wat er op de markt allemaal te doen is. Spoiler: Jannes en Hannah zijn er ook, je kunt bij ze aanschuiven in de podcast die ter plekke wordt opgenomen en ze signeren hun boek Rondje Nederland. Wil je kaartjes winnen voor het event? Luister dan naar aflevering #148.

Meer over
Deel artikel