Hannah's Hymer – Campertrends 2025

#79- Campertrends 2025

Datum: 10-10-2024

Hannah ging op de Kampeer & Caravan Jaarbeurs met camperaars in gesprek gaan in het NKC Campertheater. Tijdens deze ‘live podcasts’ sprak zij met Sebastiaan Nederhoed over camperen in Noorwegen en met Judith Wissink over camperen in Engeland. Beiden legden een onmisbare campergadget in De Krat, deze worden in deze aflevering uitgebreid besproken.

Wat was dit jaar het meest opvallend op de Kampeer & Caravan Jaarbeurs? In aflevering 79 van Hannah’s Hymer, de Camper Podcast bespreken Hannah en Jannes de campertrends voor 2025. Wat je steeds meer ziet zijn campers waarin je flexibel gebruik kunt maken van de ruimtes die er zijn. Ook worden campers steeds vaker gemaakt van duurzame materialen. Stoere offroad campers worden steeds populairder omdat niemand in de modder weg wil zakken en van binnen is de ene kampeerauto nog luxer dan de ander. Is dat een goede vooruitgang? Kunnen we in al die perfecte, luxe kampeermiddelen nog wel écht op avontuur gaan?

Verder in deze podcast: camperen in het Limburgse Roggel, Jannes vertelt over zijn eerste ervaring in een caravan en waar laat je in de herfst je natte schoenen?

Meer informatie

Meer informatie over de Campervan Days.

Dit is de camper van het jaar 2025

Camperplaats in Roggel

Meet and greet op de Hymer Xperience Days 2024

Dit is Judiths onmisbare campergadget

Bestel hier ons boek: Rondje Nederland

Luister de Hannah’s Hymer Roadtrip Soundtrack

Heb je vanmail? Tips? Of wil je te gast zijn? Stuur dan een mail naar [email protected] of stuur ons een DM op Facebook of Instagram.

Deze podcast wordt mede mogelijk gemaakt door NKC, jouw partner in camperlife.

Meer over
Deel artikel