Veelzijdige buscamper Sun Living V60 DL op Ford

De nieuwe Sun Living V60 DL combineert compacte afmetingen met slimme ruimteoplossingen. Deze buscamper van 5,99 meter biedt lengtebedden, een zitgroep, een badkamer, maar ook veel bewegingsvrijheid.

De badkamer in de V60 DL is bijzonder: deze heeft vouwdeuren in plaats van vaste wanden of een deur. Wanneer het sanitair niet in gebruik is, klappen deze helemaal weg tegen de wand. Voor een toilet- of douchebezoek worden de deuren uitgevouwen en ontstaat er een afgesloten ruimte. De doucheslang hangt eenvoudig in de wandhouder. Het toilet is weggewerkt onder het keukenblok en binnen een handomdraai tevoorschijn te halen.

De keuken is verdeeld in twee delen: bij de schuifdeur bevindt zich een keukenblok met een tweepitskooktoestel en een compressorkoelkast van 84 liter. De spoelbak is aan de overzijde geplaatst.

Het slaapgedeelte is op twee manieren te gebruiken. Met de matrassen ontstaat een dwarsbed van 180 bij 140 centimeter. In die opstelling blijft er ruimte voor een compacte face-to-face-zitgroep met een tafel in het midden. Wie liever in de lengte slaapt, kan het dwarsbed ombouwen tot twee enkele bedden van 65 centimeter breed. Daarbij verdwijnt de zitgroep om plaats te maken voor de bedden.

De Sun Living V60 DL staat op de Ford Transit en is leverbaar met een 165 pk-motor en automatische transmissie. Hij is leverbaar vanaf 72.861 euro.

Deel artikel