Hannah’s Hymer – Leven na een (lange) camperreis met Dutch Nomad Family

Ken je dat gevoel als je terugkomt van een camperreis? Binnen no time ben je druk met je werk, het huishouden en alle rompslomp die lijkt te horen bij een ‘dagelijks leven.’ Bergen was, veel spullen en het gevoel dat je van alles ‘moet’. Hoe kan je er na een camperreis (hoe kort of lang deze ook is) voor zorgen dat je thuis niet overwhelmed raakt van het leven? Hoe kun je die fijne vibe vasthouden die je voelt als je met je camper op een prachtig groen stukje van de wereld geparkeerd staat?

In deze aflevering spreken we met Tino en Angela, ofwel de dutchnomadfamily. Zij vertrokken acht jaar geleden met een backpack naar Mexico. Dat reizen heeft acht jaar geduurd en vijf jaar geleden kwam daar dochter Philou bij. Als nomadisch gezin trokken ze de laatste jaren door Europa met een camper. Tot een half jaar geleden, toen ze besloten zich weer te settelen in Nederland. Waarom wonen ze nu weer in een huis in Nederland en hoe zorgen ze ervoor dat ze niet -weer- terechtkomen in de ratrace waar ze acht jaar geleden zo bewust uitstapten? En wat voor camperavonturen staan er op de agenda nu ze een schoolgaand kind hebben?

Verder in deze aflevering: Jannes en Hannah hebben hun camper een upgrade gegeven. Met een vast zonnepaneel en een Smart Battery System kunnen ze nu eindelijk ook gaan wildkamperen en zijn ze niet meer afhankelijk van stroompaaltjes. Ook uiten zij hun frustratie over campingprijzen: waarom moet je zoveel bijbetalen voor een kind, hond, of bijzettent?

Meer informatie

Volg Tino, Angela en Philou op Instagram

Meer lezen over powerstations en draagbare zonnepanelen

Instagram Powerstationshop.eu

De kortingscode voor Powerstationshop is Hannahsdeal5. Met deze code krijg je 5% korting op de producten van Segway. Als je je inschrijft voor de nieuwsbrief op de website, krijg je in totaal 10% korting.

Wil je te gast zijn in een van onze zomerspecials of wil je je favoriete campereraar nomineren? Stuur een mail naar [email protected] of stuur ons een DM op Facebook of Instagram.

Wil je te gast zijn in een van onze zomerspecials of wil je meedoen aan de Hannah’s Hymer Camper Podcast Quiz? Stuur een mail naar [email protected] of stuur ons een DM op Facebook of Instagram.

Deze podcast wordt mede mogelijk gemaakt door NKC, jouw partner in camperlife.

Meer over
Deel artikel