Met de NKC naar Concert at SEA I 2025-303

cas19-sfeer-20190627-bartheemskerk-029-580×420
hands-4212584_1280
cas23-2306-sfeer-tomdoms-9042-760×430

Concert at Sea op de Zeeuwse Brouwersdam is meer dan een gewoon muziekfestival en jij kan er bij zijn! Deze 20e editie belooft volop spektakel met geweldige artiesten. We overnachten op een geweldige 5-sterren camping in het mooie Zeeland. Laat het festival maar beginnen!

euro

NKC-leden vanaf € 415 p.p. / niet-leden vanaf €498 p.p.

calendar_month

26 jun 2025 - 29 jun 2025

schedule

4 dagen

people

47 campers

Hoogtepunten

  • Concert at SEA
  • Camping op fietsafstand van het festival
  • Zeeuwse Paella avond

Het laatste weekend van juni staat de Brouwersdam in het teken van Concert at SEA. Dit festival biedt een unieke combinatie van muziek, zee en strand, wat zorgt voor een onvergetelijke ervaring. Ontdek Concert at SEA samen met NKC en geniet van optredens van bekende artiesten. Naast de muziek is er ook veel te beleven op het festivalterrein en de camping zelf, met diverse eet- en drinkgelegenheden, en activiteiten voor jong en oud. Of je nu samen met anderen of individueel de activiteiten wilt ondernemen, er is voor ieder wat wils en je zult je geen minuut vervelen.

cas23-2306-sfeer-tomdoms-9042-760×430
zeeuws-vlaanderen-355616_1280
sanderling-715476_1280
nathanreinds-cas-zaterdag-batch6-lr-4-1920×600-aangepast

Dag 1 : Aankomstdag

Vanaf 11 uur (let op: eerder is helaas niet mogelijk) ben je welkom op 5-sterrencamping Strandpark de Zeeuwse kust. De reisbegeleiders ontvangen je, wijzen je naar een plek en zorgen voor koffie/thee en een overheerlijke Zeeuwse bolus.  Dit traditionele Zeeuwse gebak is de perfecte start van deze campertrip. Op donderdagavond organiseren we een gezellige Zeeuwse Paella avond. Wij zorgen voor het eten maar de drankjes zijn voor eigen rekening ;-).

 

paella-785515_1280

Dag 2 : Verkennen van de omgeving

Op vrijdag staat van 8:00 tot 10:30 uur een lekker ontbijtbuffet klaar in het restaurant van de camping. De rest van de dag kun je gebruiken om de prachtige omgeving te verkennen. Zeeland is leuk en veelzijdig met historische steden, langgerekte stranden én Zeeuwse culinaire verrassingen. Tip: vraag ook bij de camping en de reisbegeleider na wat er in de omgeving allemaal te doen is. Of verken de mooie omgeving van Zeeland op de fiets met de fietsroute die door de reisbegeleiders wordt uitgezet.

Op fietsafstand is PiXLife Nature Xperience, Dat in het teken van natuurfotografie staat en waar je ook koffie kunt drinken. ’s Avonds wordt er op de camping een gezellige BBQ verzorgd.

 

 

bicycle-1675175_1920

Dag 3 : Concert at sea

Ook zaterdag beginnen we met een gezamenlijke ontbijtbuffet voor we naar Concert at Sea gaan. Vanaf de camping zijn we binnen 20 a 25 minuten op het festivalterrein. Ga lekker met de fiets of tegen betaling met de pendelbus.

Concert at Sea is een geweldige happening met fantastische artiesten. Alvast een voorproefje van de line-up van de artiesten van zaterdag: Bløf, Gavin Degraw, De Jeugd van Tegenwoordig, Rondé, Bankzitters, Hannah Mae, Broederliefde en nog veel meer. Wil je precies weten welke artiesten op welk tijdstip optreden? Download dan de CAS app op je telefoon.

 

 

cas19-sfeer-20190627-bartheemskerk-029-580×420

Dag 4 : Vertrek

Op zondagochtend staat er weer een heerlijk ontbijtbuffet voor ons klaar. Daarna nemen we samen afscheid van elkaar en starten we onze campers. Misschien wel op weg naar een volgende belevenis. Wie weet tot volgend jaar bij Concert at SEA!

sanderling-715476_1280
Vertrekdata
Startdatum 26-06-2025
Einddatum 29-06-2025
Beschikbaarheid
NKC-leden
Camper + 1 persoon € 415,-
Camper + 2 personen € 830,-
Camper + 3 personen € 1245,-
Camper + 4 personen € 1660,-
Niet-leden
Camper + 1 persoon € 498,-
Camper + 2 personen € 996,-
Camper + 3 personen € 1494,-
Camper + 4 personen € 1992,-
Boeken

Inbegrepen in dit NKC-arrangement:

  • 3 x Overnachtingen op luxe 5-sterren camping op loop- en fietsafstand van Concert at Sea
  • 1 x Camping polsbandje per deelnemer waarmee je toegang heb tot: Sanitair van de camping, toegang tot de camping en het ontbijtbuffet.
  • 1 x zaterdagticket voor Concert at Sea twv € 93 p.p. (uitverkocht via website!)
  • 3 x ontbijtbuffet in restaurant en theater op camping.
  • 1 x Zeeuwe Paella diner (vlees, vis, vega)
  • 1 x Luxe BBQ-buffet

Bijzonderheden

  • Tijdens het festival is de camping een festivalcamping en rekenen we meerdere personen/campers per plaats. Dit betekent dat het kan zijn dat er één of twee campers bij jou op de plek komen staan.
  • Er is een supermarkt op de camping aanwezig van 8:00 tot 20:00 uur  geopend.
  • Het is niet mogelijk om dit weekend gebruik te maken van het zwembad op de camping.
  • Gedurende het weekend dient u een polsbandje te dragen zodat het park weet dat u een kampeerplaats heeft geboekt.
  • Vanaf de camping rijdt er een treintje naar het festival terrein. voor € 4 p.p. (let op, deze rijd niet terug)
  • Het is mogelijk om een privé sanitair bij te boeken voor € 175 voor het hele verblijf. In het privé sanitair is een douche, wasbak, toilet, vaatwasser en koelkast aanwezig. Er is natuurlijk ook gewoon een groot sanitair gebouw waar gratis gebruik van de douches, toiletten en vaatwassers gemaakt kan worden.
  • NKC, de camping en Concert at Sea zijn niet aansprakelijk voor de eigendommen van de concertganger.
  • De camping is op 20 a 25 minuten loopafstand van het festival terrein. Maar er kan tegen betaling ook gebruik worden gemaakt van een pendelbus (€ 22 p.p. dagkaart).
  • Fiets huren is mogelijk vanaf € 60,- voor vrijdag tot en met zaterdag. Fiets reserveren kan via de volgende link en u kunt later de sleutel bij de camping ophalen: Huurfiets aanvraag Concert at Sea Zeeuwse Kust | Fietsverhuur Zeeland
  • Advies toegang Concert at Sea festival vanaf 12 jaar. Tot 16 jaar toegang met begeleiding van minimaal 18 jaar of ouder. Geen Alcohol onder de 18. Bij twijfel zal er om legitimatiebewijs worden gevraagd.
  • De fietspaden naar de Brouwersdam toe zijn vrij toegankelijk. Er zijn fietsenrekken aanwezig bij allebei de ingangen van het festival. Hier kan je je fiets veilig stallen. Parkeren op eigen risico.
iStock-vrouw voor camper laptop telefoon zittend Contact

Contact

Heb je vragen over het boeken van een campertrip? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag.

east
Service en contact
8,1
Gemiddelde waardering deelnemers
done
Reizen voor en door camperliefhebbers
done
Méér dan 25 jaar ervaring in korte en lange camperreizen
done
Hoge beoordeling door deelnemers

Bekijk ook andere campertrips

foto-haven-hoorn-web
Op reis
favorite
calendar_month 27 april - 4 mei
8 dagen
Clubhuis vanaf een oefengreen gezien
Actieve reizen
favorite
calendar_month 14 april - 18 april
5 dagen
v.a. prijs p.p
€295
golf-2571826_1920
Actieve reizen
favorite
calendar_month 15 augustus - 17 augustus
3 dagen
v.a. prijs p.p
€195
motoguzzi-1168051_1920
Op reis
favorite
calendar_month 13 juni - 15 juni
3 dagen
v.a. prijs p.p
€104
DeflSail
Op reis
favorite

Sail-Inn Amsterdam | 2025

pin_dropNederland
calendar_month 18 augustus - 22 augustus
5 dagen
wandelen
Actieve reizen
favorite
calendar_month 10 juni - 15 juni
6 dagen
v.a. prijs p.p
€248
Meer over
Deel event